• Gelişmiş Yorum İnceleme Modülü

Gelişmiş Yorum İnceleme Modülü

  • 250,00₺

Ürün Kodu : 688484549
Yorum Sayısı : 0 yorum
garanti

OpenCart Gelişmiş Yorum İnceleme Modülü 


En iyi satış aracınızı geliştirin: Ürün Yorumları Pro

Gelişmiş Ürün incelemelerinin, online satışları artırmak ve daha fazla gelir elde etmek için son derece güçlü bir araç olduğu bir sır değildir. Görüşler, mağazada kaliteli ürünlerin sosyal kanıtını sağlar. Çalışmalar, müşterilerin yaklaşık %70'inin satın alma işlemi gerçekleştirmeden önce ürün incelemelerine baktığını ve bir mağazanın ürün yorumları ve incelemeleri olduğunda müşterilerin %63'ten fazlasının satın alma olasılıklarının daha yüksek olduğunu gösteriyor.

Derecelendirilen Ürün Yorumu, genellikle online mağazalar tarafından kullanılan son derece güçlü satış araçlarıdır. Opencart, mevcut en iyi gözden geçirme seçeneklerinden bazılarını içerir, ancak bunlar, ürün incelemelerinin yapabildiği ile karşılaştırıldığında hala yetersizdir.

Yorumlar için Ürün İncelemeleri , ürün incelemelerini şimdi yaptığınız gibi kabul etmenizi sağlar, ancak aynı zamanda kullanıcı fotoğraflarını da incelemenin bir parçası olarak kabul edebilirsiniz

Admin Güçlü Yönetici Paneli, birden çok derecelendirme türü oluşturmaya izin verir. Ürün incelemelerine çeşitli yeni işlevler ekler ve yorumlar, rapor kötüye kullanımı, fotoğraflar, daha birçok özellik gibi müşterilerden gelen her inceleme türüne karşı oylama sistemi gibi farklı işlevler sağlayabilir.

✫ Grafikler son derece yararlıdır, hızlı ve anlamlı bilgileri temsil eder. İnceleme grafikleri, kullanıcıların ürün performansının ne kadar iyi olduğuna karar vermesine yardımcı olur.

JOURNAL, FASTOR, THEMEBURN-Shoppica, Pavilion ve daha pek çok önemli OpenCart temasını desteklemektedir.

Gelişmiş Ürün incelemeleriyle birlikte, incelemeler üzerinde tam kontrole sahip olursunuz, aynı ürün üzerinde farklı mağazalarda farklı incelemeler gösterir ve / veya aynı ürün üzerinde farklı dillerde farklı incelemeler gösterirsiniz. Bu büyük e-ticaret siteleri için çok yararlıdır.

✫ Tüm yorumlar sayfası ile yorumlarınızı listeletebilirsiniz.

✫ Satın ürünlerinizi satın alan kullanıcıların yorum yapmasına olanak sağlayabilirsiniz.

✫ Yorumları çoklu dil seçeneğine uyumludur ve sözleşme politikalarını kabul ederek yorum alabilirsiniz.

✫ Her ürün için değerlendirme grafiğini gösterir.

✫ Mevcut incelemelerle sorunsuz çalışır.

✫ Eski yorumlar ile Synchron Otomatik senkronizasyon edilir. Bu uzantı aktif olduğunda, mevcut yorumlar ve yeni olanlar bu menüye taşınır.

✫ / İncelemeler Müşteriler / konuk için inceleme alanını ayarlamak için en çok incelenen, en yüksek puan alan ve en düşük puan alan ürün türlerini görmek üzere eklenen raporlayabilir.

✫ Yorumlarda görüntü içerebilir.

✫ Yorumlar yönetici tarafından onaylanabilir.

✫ Müşteri / Ziyaretçi, oylama yapılabilir, reddedilebilir veya işaretlenebilir. (Kötüye Kullanımı Bildir)

✫ Müşterilerin bir ürün için birden çok yorum eklemesini engeller

✫ Yorum türüne, yıldız derecelendirmesine, inceleme niteleyicisine, en çok oy verilen, en düşük oyu alan ve daha fazlasına göre sıralanabilir ve filtrelenebilir!

✫ Esnek yönetici yapılandırması

✫ Desteklenen ana temalar ve diğer tüm tema uyumlu

✫ Hızlı ve güvenilir destek


3x. tüm sürümler ile uyumludur.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük  PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

Etiketler: Gelişmiş Yorum İnceleme Modülü, 688484549, Opencart Eklenti