• Tedarikçi XML Modülü

Tedarikçi XML Modülü

 • 250,00₺

Ürün Kodu : 240673703
Yorum Sayısı : 0 yorum
garanti

Tedarikçi xml modülü Türkiye'deki birçok tedarikçinin alt yapısını destekleyebilmektedir. Bazı tedarikçilerin xml yapıları 2 ile 4 xml linkinden oluşmakta. Örnek Arena, İndexpazar vb. tedararikçileri bu modül ile çekemezsiniz. Çekebilmeniz için ayrıca xml convert  edilmesi gerekir.  Bu tür tedarikçileriniz varsa iletişime geçebilirsiniz.

Modül sizlerinde bildiği xml import modülüdür. Kodlarında ve yapısında değişiklikler yapılarak Türkiye'deki tedarikçilere uygun hazırlandı. 

Modül kullanımı gayet kolaydır. Modül içerisinde kısaca kullanım hakkında bilgi mevcuttur.  

TEMEL ÖZELLİKLER

 1. Ürün vergilerini otomatik tanır
 2. Ürün resim yollarını değiştirebilirsiniz.
 3. Yüklemelerde sitenizi yormaz. Sql düzenlemeleri yapıldı.
 4. Stok güncelleme
 5. Fiyat güncelleme
 6. Ürün Özelliği ekleme ve güncelleme
 7. Yeni ürün kontrol
 8. Kâr marjı ekleme ve çıkarma
 9. Ürün güncelleme
 10. Ürün resim ve ek resimleri güncelleme
 11. Marka güncelleme
 12. Seo Pack ve Paladdin SEO manager ile uyumludur. Her ürün eklendiğinde ürün seo kelimeleri otomatik oluşmaktadır.
 13. $, € kur bilgilerini günceller ve otomatik olarak TL kuruna çevirerek ekler.
 14. Tedarikçide ürün stoğu bittiğinde sitenizden ürünü kapatır sadece admin panelinden siz görebilirsiniz.
 15. Tedarikçiden gelen Parabirimi, Alış fiyatı, Satış Fiyatı bilgilerini ürün düzenleme veri sekmesinden görebilirsiniz.
 16. Yüklenen tedarikçi için bir tedarikçi adı belirlenebilir. İleride tedarikçinin tüm ürünlerini silmek için kullanabilirsiniz.
 17. Tek xml linki olan neredeyse tüm tedarikçileri destekler.
 18. İp adresi kayıtlı tedarikçileri destekler. Tedarikçiye tanımlanan ip adresini modüle girerek xml indirme işlemi yapılabilir.
 19. Xml etiketlerini girerek dilediğiniz kadar tek linkli xml tedarikçisini yükleyebilirsiniz.
 20. Ürün resimlerini indir seçeneği seçili olmadığı takdirde ürün resimlerini tedarikçinin sitesinden otomatik çekecektir ve yüklemeleri daha hızlı yapacaktır

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük  PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile peşin veya 9 taksite kadar ödeyebilirsiniz.

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

Etiketler: Tedarikçi XML Modülü, 240673703, Opencart Eklenti